• Sepetiniz
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Bir buket kek; Klasik Hediyeler veya sade bir çiçek gönderme anlayışı, yurt dışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerimiz olmak üzere bu değişime insanların çok fazla talep göstermesi, Gaziantep gibi Türkiye' nin önde gelen büyük illerinden olan doğunun Parisi olarak adlandırılan şehrimizde de Bir Buket Kek ile değişimi yakalıyor. Sadece Gaziantep ile sınırlı kalmayan Bir Buket Kek kaliteli ürün yapısı, geniş ürün yelpazesi, dürüst hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini merkezine alarak Türkiye' nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktadır.


17.12.2017 Tarihinde kurulan Bir Buket Kek işletmesi, Şık bir pastahane konsepti ile de müşterilerine hizmet vermektedir.


Amacımız;

Türkiye’de son yıllarda hediye sektöründe yapılan farklılaştırma senkronuna katkı sağlamak ve sektörün en önemli oyuncusu olarak tüketicilerimize üstün hizmet sunmak.


Politikamız;

Yüksek Müşteri Memnuniyetinden ve kaliteden taviz vermeden , doğru ürünü uygun fiyat ile müşterilerimize ulaştırmak.


Neden Bir Buket Kek ?

Ürünlerimiz Sizin ve sevdiklerinizin yüzünde gülümseme, ağızlarında harika lezzetler bırakacak tamamen el yapımı usuller ile hijyen kurallarına uyularak ve özen gösterilerek hazırlanmaktadır.


Çünkü referansımız sizlerin ve sevdiklerinizin memnuniyetidir…